O mnie

Jako doradca żywieniowy posiadam rzetelną wiedzę bazującą m.in. na wykształceniu:

  • Studia na kierunku Dietetyka, na wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
  • Studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym im. Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku „Zioła w Profilaktyce i Terapii”.
  • Kurs dietetyki profilaktycznej i leczniczej według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
  • Studia podyplomowe na kierunku Nowoczesne i alternatywne metody psychopedagogiczne
  • Liczne kursy i seminaria na temat żywienia człowieka, dzięki którym. nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje
  • Studia na kierunku Lingwistyka stosowana na wydziale Neofilologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Dociekliwość w poszukiwaniu informacji a zarazem umiejętność przekazywania wiedzy to moje atuty. Łącząc dwie pasje zawodowe – dietetykę i nauczanie chcę podzielić się z Tobą wiedzą na temat odżywiania, stosowania ziół i innych naturalnych terapii. Zarówno w swojej pracy zawodowej jak i życiu prywatnym towarzyszy mi motto:

Kto chce – może

Kto próbuje – dokonuje

Kto kocha – żyje.

Pasjonatka i propagatorka dobrego żywienia. Spełniona kobieta, której pasja staje się zawodem. Dotychczasowe bogate doświadczenie zawodowe jako lektor języka niemieckiego okazuje się rewelacyjną podwaliną pod bycie dietetykiem. Motywowanie innych do zmian, do pracy nad sobą, nawiązywanie dobrych relacji i dbałość o życzliwą atmosferę współpracy, gdzie każdy jest tak samo istotnym partnerem w relacji to umiejętności wypracowywane latami podczas nauczania. Teraz obok wiedzy merytorycznej z zakresu dietetyki stanowią bazę do owocnej współpracy z osobami, które zgłaszają się na konsultacje dietetyczne.

Jestem dietetyczką wsłuchaną w potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Jako kobieta spełniona rodzinnie i aktywna zawodowo, wiem, że często zwyczajnie brakuje nam czasu na zajmowanie się przemyślanym i korzystnym odżywianiem siebie i naszych bliskich. Panujący wokół chaos informacyjny dotyczący żywienia, mody żywieniowe, półki sklepowe przepełnione produktami wypchanymi sztucznymi dodatkami – jesteśmy z tym konfrontowani każdego dnia.  Potrzebujesz wsparcia – odezwij się do mnie.